Klacht: Verzekering

Jean claude op 28 januari 2020 over Do You Spain in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 28 januari 2020

Een klant heeft een auto gehuurd via Do You Spain en ontving een aanbieding voor een verzekering, waarvoor hij 105 euro heeft betaald. Bij het ophalen van de auto bleek echter dat de verhuurmaatschappij niet samenwerkt met Do You Spain, waardoor de klant een nieuwe verzekering van 285 euro moest afsluiten. De klant verzoekt om terugbetaling van de 105 euro, aangezien de verzekering niet gebruikt kon worden.

Mijn Klacht:

Reis naar Alicante 612020
Online auto gehuurd bij Record .
Op 512 mail gehad met reserveringsnr en gegevens waar we onze auto konden ophalen!
41,37€ betaald.
Dezelfde dag mail van Do you Spain met een aanbieding voor de verzekering van die auto.
Wij waren van plan van ter,plaatse een verzekering aftesluiten maar dachten we maken het nu in orde dan is alles geregeld.
105€ betaald.
Bij aankomst 612020 auto gaan ophalen dat was ok maar we moesten nog een verzekering afsluiten???
Papier getoond van Do you Spain .Een hele uitleg dat zij niet werken met Do You Spain.
Ja daar sta je dan!Wat nu ?Nieuwe verzekering afgesloten 285€!!Was wel een al in verzekering die alles terug betaald bij ongeval of schade,
Graag zou ik dus die 105 € terug krijgen daar we die verzekering niet konden gebruiken.

Gewenste Oplossing:

Als ik die 105 € terug krijg van Do you Spain.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Do You Spain

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Do You Spain nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jean claude
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM