Klacht: Besteld niet geleverd geen geld terug

De doorloper op 02 januari 2020 over SneakerShop in de categorie Internetshops - Schoenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 januari 2020

Een klant van SneakerShop heeft een bestelling geplaatst die niet is geleverd en heeft de koopovereenkomst ontbonden. Ondanks de belofte dat het geld binnen twee weken zou worden teruggestort, heeft de klant nog steeds geen terugbetaling ontvangen en krijgt geen reactie op zijn berichten.

Mijn Klacht:

Ik heb toen bleek dat er niet geleverd zou worden de koopovereenkomst ontbinden. Ze zouden mijn geld binnen twee weken retour storten. Helaas nog niets ontvangen.

Er wordt niet op mijn berichten gereageerd

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SneakerShop

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SneakerShop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door De doorloper
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten