Klacht: Gratis blijkt bij expedia iets anders te bekenen

Gabauwens op 29 november 2019 over Expedia in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Expedia
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 29 november 2019

Een klant heeft een hotel geboekt via Expedia met de belofte van gratis annulering, maar ontdekte dat er toch 10 euro in rekening werd gebracht op zijn creditcard. Hoewel het bedrag niet significant is, heeft deze ervaring geleid tot onvrede over de werkwijze van Expedia, en de klant overweegt om in de toekomst geen boekingen meer via deze site te doen. Tevens is de klant van plan een klacht in te dienen bij Mastercard.

Mijn Klacht:

Wij hadden een hotel geboekt in Sevilla via Expedia er stond vet bij gratis annulering dat hebben wij ca 4 weken voor de fatale datum gedaan, geld hoefden wij gelukkig niet terug te krijgen want er was nog niets betaald.
Maar Expedia maakt dan toch onterecht misbruik van je creditcard gegevens en brengt ijskoud 10€ in rekening. gelukkig gaan wij niet dood van dit bedragje maar deze manier van doen is een duidelijke les voor onze volgende boekingen, geen Expedia meer, nooit meer. Heb vele boekingen via boooking.com gedaan ook bij annulatie nooit problemen. Wij gaan tevens bij mastercard een klacht indienen tegen Expedia.

Gewenste Oplossing:

Ze mogen de tien euro terugboeken of aan een goed doel overmaken, ik zal echt tevreden zijn na mijn volgende boeking via een betrouwbaar bedrijf

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Expedia

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Expedia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gabauwens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM