Klacht: Retourcontact

user-1352614 op 25 september 2019 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Deal-Sites
Status In behandeling
Datum 25 september 2019

Een klant heeft draadloze oortjes besteld via Koopjedeal.nl, maar deze bleken defect. Bij het retourneren stuitte de klant op problemen bij het DHL-punt, waar de retour niet in het systeem stond. Ondanks herhaaldelijk contact met Koopjedeal heeft de klant na een week nog steeds geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Heb draadloze oortjes besteld maar deze waren kapot dus kon ze kosteloos retourneren, bij het retourproces moest ik een DHL punt aangeven waar ik de retour in zou leveren ,kom ik bij dat DHL punt kan ik niks retourner van koopjedeal want dat kwam niet in hun retourbestand voor! Thijs gekomen gemaild naar koopjedeal maar naar een week nog steeds geen antwoord

Gewenste Oplossing:

Wil graag m n geld terug en zou graag willen weten hoe ik de oortjes kosteloos kan retourneren

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Koopjedeal.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Koopjedeal.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Koopjedeal.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM