Klacht: airpods

dili13 op 17 september 2019 over Case Discounter in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 17 september 2019

Een klant heeft airpods besteld bij Case Discounter, die adverteerden met een levering binnen 24 uur. Na de bestelling ontving de klant echter een e-mail waarin werd aangegeven dat de levering pas tussen 18 en 30 dagen zou plaatsvinden. De klant voelt zich hierdoor opgelicht en verzoekt om annulering van de order en terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb net airpods besteld. Ze adverteren op instagram met dat je het binnen 24 uur geleverd krijgt. Nu krijg ik een mail dat het pas geleverd word tussen 18 en 30 dagen. Dus eigenlijk voel ik me zwaar opgelicht en wil ik me order annuleren en mijn geld terug!

Gewenste Oplossing:

Als ik de airpods binnen 24 uur geleverd krijg of me order geannuleerd word en ik mijn geld terug gestort krijg!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Case Discounter

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Case Discounter nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM