Klacht: Onvriendelijk

Merdink op 12 september 2019 over Primera in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Primera
Categorie Boekhandel
Status Open
Datum 12 september 2019

Een klant van de Primera in Zwolle Stadshagen ervaart de medewerkers als onvriendelijk en niet behulpzaam. Zowel zij als een andere klant van oudere leeftijd kregen de indruk dat het personeel niet openstond voor vragen en hun kennis in twijfel werd getrokken.

Mijn Klacht:

De mensen die werken bij de Primera in Zwolle Stadshagen komen erg onvriendelijk over. Het lijkt alsof ze jou niet willen helpen en alles beter weten terwijl dat soms niet eens zo is. Ze waren niet alleen onvriendelijk tegen mij (ik ben 20) maar ook tegen een andere klant die minimaal boven de 3040 was.

Gewenste Oplossing:

Medewerkers aanspreken en zij moeten vriendelijker over komen meer verstand krijgen over PostNL

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Primera

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Primera nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM