Klacht: Kurk drogen shag

MieszXO op 07 juni 2019 over Heupink & Bloemen Tabak BV in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 7 juni 2019

Een trouwe klant van Heupink & Bloemen Tabak BV ervaart problemen met de kwaliteit van de halfzware Look Out tabak. De tabak is te droog, waardoor het roken onaangenaam is en de klant regelmatig pakjes weggooit, wat leidt tot financiële frustratie. Dit probleem doet zich voor bij zowel de 40 als 50 gram verpakkingen.

Mijn Klacht:

Al jaren koop ik als trouwe klant halfzware look out tabak. Maar de laatste tijd is de shag niet te rokem. Al bij openen van t pakje is de tabak zo droog als wat en stik ik de moord als ik t rook. Zo erg dat ik maar weer een nieuw pakje haal en de oude weg gooi. Heel erg zonde van mn geld.een pakje kan gebeuren maar maandelijks 3tot 4 pakjes weg gooien is toch van de zotte. Dacht eerst t licht aan de grote van de verpakking maar helaas zie het bij zowel de 40 als 50 gram

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik een goeie vergoeding krijg voor al mn weg gegooide geld. En jullie de tabak eens gaan aan passen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Heupink & Bloemen Tabak BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Heupink & Bloemen Tabak BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM