Klacht: Onvriendelijke Medewerkster

Stefan020517 op 28 mei 2019 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 28 mei 2019

Een klant heeft een negatieve ervaring gedeeld over een onvriendelijke en onbeschofte kassière bij de HEMA in Hoog Catharijne. Ondanks meerdere begroetingen ontving de klant geen respons, wat leidde tot frustratie over de klantenservice. De klant adviseert zowel de kassière als het management om vriendelijker te zijn in de omgang met klanten.

Mijn Klacht:

Hierbij wil ik toch mijn hart luchten,

Vandaag (OV Staking 28 mei 2019) langs de HEMA geweest op Hoog Catharijne naast de Albert Heijn. Aangekomen bij de kassa om mijn item af te reken stond daar een onvriendelijk en onbeschofte cassiere (jonge vrouw met lange paardenstaart).

Bij de kassa aangekomen vriendelijk gegroet maar gaf geen respons, nogmaals een goedemorgen gewenst. maar wederom weer niet. Als dit de normale begroeting is bij de HEMA dan zijn jullie heel ver gezakt.

tip voor de CaissièreMedewerstere HEMA (Hoog Catharijne) wees vriendelijker zo schrikt je alleen de mensen af. Als je geen zin hebt om te werken dan solliciteer je maar ergens anders.

tip voor de Manager: leer je personeel normaal omgang met mensenklanten.

Gewenste Oplossing:

sociale vaardigheden bijbrengen bij de medewerkstercassiere

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM