Klacht: Koffiecups

Kyraros op 22 maart 2019 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 22 maart 2019

Een klant van HEMA heeft problemen ondervonden met de nieuwe koffiecups, die volgens hem een kleinere maat hebben. Hierdoor lekt water langs het apparaat tijdens het gebruik, terwijl er geen problemen zijn met andere merken koffiecups. De klant vraagt zich af wat er aan de hand is met de kwaliteit van de HEMA-producten.

Mijn Klacht:

Ik gebruik al jaren de coffecups van de Hema in mijn Nespresso apparaat Prima koffie tegen een goede prijs. Nu zijn de clipjes een slag kleiner en aan alle kanten stroomt het water langs het apparaat!!!!!! Niks mis met mijn apparaat, want bij andere cupjes geen problemen. Hema, waar ben je mee bezig???

Gewenste Oplossing:

Wanneer de cupjes weer compatible zijn en dus terug naar het oude formaat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM