Klacht: Lijn 58 Heerlen niet komen opdagen

Martijn9888 op 22 februari 2019 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 februari 2019
Reactie van het bedrijf:

Bedankt voor je reactie. Ik heb het voor je uitgezocht. Vanwege een ongeval heeft de bus een enorme vertraging opgelopen en kon daarom niet op tijd op het station in Heerlen zijn. Daardoor is deze rit komen te vervallen. Excuses...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 22 februari 2019

Een reiziger meldde dat lijn 58 van Arriva niet opdook op de halte bij station Heerlen, ondanks dat hij 10 minuten voor vertrek aanwezig was. Na een half uur wachten op de volgende bus, uitte hij zijn frustratie over herhaaldelijke problemen met het rijden van ritten en het gebrek aan communicatie van het bedrijf, wat zijn vertrouwen in Arriva heeft aangetast.

Mijn Klacht:

10 minuten voor de bus zou vertrekken vanaf station Heerlen stond ik bij de halte. Toen de 10 minuten om waren verdween lijn 58 simpelweg van het scherm met de vertrektijden en was er geen bus te bekennen. Uiteindelijk hebben ik en een groep andere reizigers nog een half uur kunnen wachten op de volgende bus. Het ergste is dat dit niet de eerste keer is dat dit gebeurt. Schandalig dat jullie blijkbaar besluiten sommige ritten gewoon niet te laten rijden. Of hebben jullie chauffeurs in dienst die voor de lol een andere route nemen en sommige haltes overslaan? In beide gevallen schandalig. Mijn vertrouwen in Arriva is bijna volledig verdwenen.

Gewenste Oplossing:

Als alle bussen rijden volgens dienstregeling

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Beste Martijn9888, Ik vind het jammer om te lezen dat je deze ervaring hebt gehad. Begrijpelijk dat je baalt. Om je klacht door te kunnen geven zou ik graag nog de officiële vertrektijd van lijn 58 willen ontvangen. Met vriendelijke groet, Lina Arriva Klantenservice Medewerker

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Beste Lina, Het betrof de lijn 58 van 17:46 uur van station Heerlen naar Gulpen. Volgens 9292 was die enkele minuten te laat, maar hij is uberhaupt niet bij station Heerlen geweest.. Groeten Martijn

Arriva

Heeft op 22 februari 2019 om 22:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Bedankt voor je reactie.

Ik heb het voor je uitgezocht. Vanwege een ongeval heeft de bus een enorme vertraging opgelopen en kon daarom niet op tijd op het station in Heerlen zijn. Daardoor is deze rit komen te vervallen.

Excuses voor het ervaren ongemak! Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount Arriva Nederland.

Met vriendelijke groet,
Lina
Arriva Klantenservice Medewerker

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten