Klacht: Stop negeren

Missy_bianca op 15 februari 2019 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 februari 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Missy_bianca, Bedankt voor de aanvullende informatie. Ik ga je klacht doorsturen naar de verantwoordelijke manager. Ik zal de verantwoordelijke manager verzoeken de situatie met de chauffeur te bespreken. Dit gesprek vindt plaats op basis van hoor en wederhoor. Onze...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 15 februari 2019

Een reiziger heeft geklaagd over de busdienst van Arriva, waarbij de buschauffeur de stop bij het raadhuisplein in Sprang-Capelle negeerde, ondanks dat de reiziger op de stopknop had gedrukt. Dit resulteerde in een lange wandeling naar de volgende halte en bijna te laat op het werk, wat extra kosten met zich meebracht. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik zat in de 134 van raamsdonksveer naar waalwijk, ik wilde uitstappen bij het raadhuisplein in sprang-capelle. Deze zou om 08.27 bij het raadhuisplein zijn. Ik drukte ruim van te voren op de stop knop, vervolgends reed hij gewoon langs de halte, en stopte pas bij de volgende halte omdat daar mensen moesten in stappen, ik moest vervolgends best een stuk lopen, waardoor ik bijna telaat op me werk aan kwam. Dit vind ik totaal niet netjes, het kost mij dan ook extra geld, en het feit dat ik bijna te laat op me werk was maakt het nog wat erger.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit niet meer gebeurt, ook verwacht ik van hem een excuses, en me geld wat ik voor die extra half betaald heb verwacht ik terug. Omdat ik dit zeer onbeschoft vind. Als er namelijk geen tussenhalte had gezeten had ik weer een bus terug moeten pakken, en zeker telaat gekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

7 jaren geleden - Goedemorgen Missy_bianca, In je bericht geef je aan dat je een minder prettige reiservaring hebt gehad. Zou je willen aangegeven wanneer dit is gebeurd? Met vriendelijke groet, Jan Medewerker Arriva Klantenservice

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Goedemorge jan. Dit is dinsdag 12 februari gebeurt. Groetjes, Bianca

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 15 februari 2019 om 10:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Missy_bianca,

Bedankt voor de aanvullende informatie.
Ik ga je klacht doorsturen naar de verantwoordelijke manager. Ik zal de verantwoordelijke manager verzoeken de situatie met de chauffeur te bespreken. Dit gesprek vindt plaats op basis van hoor en wederhoor. Onze excuses voor het ervaren ongemak.

Je geeft ook aan een vergoeding te wensen voor de gemaakte kosten. Hiervoor kun je het contactformulier op onze website invullen. Mijn collega's in de regio zullen je verzoek in behandeling nemen en beoordelen.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.comArrivaNederland

Met vriendelijke groet,

^Jessica
Medewerker klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten