Klacht: Geen vergoeding na waterschade waterdichte telefoon

A.Postma93 op 22 januari 2019 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 22 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb waterschade opgelopen bij mijn Samsung A52017, een telefoon die waterdicht zou moeten zijn. Ik kreeg een paar druppels vocht in het oplaadpunt, waardoor de telefoon het direct niet meer deed.

Een bak rijst deed het niet, dus ben ik naar een reparatiewinkel gegaan om de hoek van mijn werk. Ik had de telefoon dringend nodig voor afspraken, dus dat was de beste optie.

Gelukkig kon de telefoon voor 40 euro gemaakt worden. Het oplaadpunt moest vervangen worden.

Nu krijg ik geen vergoeding om dat: Dit is geen geautoriseerd Samsung reparatie bedrijf dus kunnen wij helemaal niets beginnen qua gemaakte kosten of problemen. Xio.

Naast de ontzettend irritante manier van taalgebruik (namelijk elk berichtje eindigen met Xio), slechte service dat er niet flexibel wordt omgegaan met vergoeding in onkosten voor een product die niet doet wat beloofd is.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding van mijn onkosten van 40 euro.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door A.Postma93
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM