Klacht: uitslag

Johnriet op 01 januari 2019 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 1 januari 2019

Een klant van de Staatsloterij heeft een klacht ingediend over de uitslag van de trekking. Hij controleerde zijn loten op de website en zag aanvankelijk dat hij 125 euro had gewonnen, maar bij een latere controle was het bedrag veranderd naar nul euro. De klant vermoedt dat er sprake is van fraude.

Mijn Klacht:

ik kom vanaf 00.00 uur de trekking uitslag bekijken,dat heb ik gedaan en mijn loten gecheckt op hun site ik zou 125 euro gewonnen hebben. Vanochtend weer gecontroleerd ,prijs is nu o euro!! Hou kan dit?
Dit ruik naar fraude,

Gewenste Oplossing:

dat ik mijn prijs uitbetaald krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Staatsloterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Staatsloterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM