Mijn Klacht:
Ik drink al 60 jaar Douwe Egberts koffie, maar wat er met de Kerst gebeurde, nieuwe zak open gemaakt, voor mijn zoon die op visite was een kopje Senseo gemaakt, hij spoog het bijna uit wat is dit, lijkt wel alleen poedermelk met iets vreemds, maar inderdaad het smaakt niet naar koffie, nu net 30 december weer hetzelfde tot twee keer toe nieuwe koffie gezet, het lijkt wel slootwater, hebben jullie meer klachten van deze pads, had net met Kerst nog 2 nieuwe zakken gekocht voor 8 euro, maar ook dit lijkt nu weggegooid geld.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik weer de Echte ouderwetse koffie van Douwe Egberts proef, ik hoop niet dat ik de laatste jaren van mijn leven moet overstappen op een ander merk, dat wil ik niet.
Misschien is er een fout geweest in een productie en zit er geen koffie, of minuscuul beetje erin en meer andere dingen, het smaakt vreselijk .

