Mijn Klacht:
Alles-in-1 besteld bij dit afschuwelijke bedrijf. Activatie datum: 30 november. Tot op heden nog steeds geen diensten.
Eerst een domme vrouw aan de lijn die totaal niet wist waar ze het over had: ik moet de ader kabeltjes omwisselen terwijl het juist een overstap was. Totaal onnodig.
Zelfde dag weer een domme vrouw aan de lijn (mogelijk dezelfde) die claimde dat de modem hoogstwaarschijnlijk stuk was (de level van incompetentie in dit bedrijf is ongelooflijk) en dus stuurde ze een nieuwe op. Nieuwe modem aangesloten en, zoals ik al aangaf aan de telefoon destijds, lag het gewoon niet aan de modem want de problemen hielden aan.
Vandaag maar weer gebeld want nog steeds geen diensten. Man aan de lijn die mij vertelde dat die vrouw(en) fout zat en dat het probleem mogelijk bij KPN lag die de lijn des tijds niet goed had open gegooid voor hun. Dus nu mag ik nog een week wachten tot KPN die zogenaamd goed komt aansluiten, als dat überhaupt het probleem wel is.
Afijn: ik ben helemaal klaar met dit bedrijf. Wilde annuleren, maar dat weigeren ze omdat ik zogenaamd buiten mijn bedenktijd zit terwijl ik de diensten pas vanaf 30 zou moeten hebben, wat eigenlijk niet eens het geval is.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer mijn contract geannuleerd is en ik hier heel snel weg ben.

