Klacht: Betaald maar geen boeking

Mariavargasgg op 20 november 2018 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 20 november 2018

Op 9 november heeft de klager een reservering gemaakt bij Ryanair en meer dan €570 betaald via iDEAL, maar ontving geen bevestiging en de boeking blijkt niet te bestaan. Ondanks drie keer contact via de chat, waarin werd beloofd dat er een e-mail zou volgen, heeft de klager op 20 november nog steeds niets vernomen en kan daardoor geen nieuwe boeking maken.

Mijn Klacht:

Op 9 november een reservering gemaakt, meer dan €570, – via ideal betaald, geen bevestiging gehad, boeking bestaat niet, tot 3 x via de chat dit vermeld, ik zou een mail van ze krijgen, vandaag 20 november niets vernomen, geen boeking en geen geld meer om een andere boeking te maken.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld weer heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ryanair

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ryanair nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM