Klacht: Gekreukelde foto’s bij het ophalen van de bestelling.

Cdejong13 op 01 september 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

HEMA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 1 september 2018

Bij het ophalen van de bestelde foto's bij HEMA waren deze allemaal gekreukeld. De verkoopster erkende het probleem, maar er werd ter plaatse geen oplossing aangeboden, wat de klant teleurstelde.

Mijn Klacht:

Bij het ophalen van de bestelde foto’s bleek dat deze allemaal gekreukeld waren. Zelfs de verkoopster gaf aan het niet raar te vinden dat wij ze niet in ontvangst wilden nemen. Wat teleurstellend was, is dat er toen niet te plekke een oplossing aangeboden is. Het lijkt mij toch dat hier op dat moment adequater gehandeld had kunnen worden.

Gewenste Oplossing:

-

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM