Klacht: fabriekfout telefoon samsung geeft mij de schuld

jasper124 op 29 augustus 2018 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 29 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

mijn Samsung galaxy A5 2017 daarvan is de batterij opgezwollen en kapot gegaan en het scherm omhoog komen te zetten ik heb hem laten opsturen. maar samsung beweert dat het mijn fout is omdat er 1 barst in het scherm zat van [6 maanden terug] maar hun zeggen dat het 3 weken geleden gebeurt is en nu moet ik 40 euro betalen voor onderzoekskosten en dan krijg ik hem kapot terug of ze vernietigen hem gratie maar ik vind dit niet kunnen samsung wilt er gewoon makkelijk vanaf komen,

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als ik 1 nieuwe toestel krijg.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM