Klacht: Carla yoghurt

Greta Aukema op 29 augustus 2018 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 29 augustus 2018

Een klant van Jumbo uit onvrede over het verwijderen van de Arla vanilleyoghurt uit het assortiment, die is vervangen door een eigen merk yoghurt. De klant vindt de eigen merk yoghurt waterig en smaakloos en heeft dit ook aan het personeel gemeld. Bij voortzetting van deze veranderingen overweegt de klant om naar een andere supermarkt te gaan, wat zij jammer zou vinden vanwege de nabijheid van Jumbo.

Mijn Klacht:

De Arla vanilleyoghurt is uit het assortiment weggehaald en vervangen door Jumbo eigen merk.Ik vind dit niet leuk. De eigen merk yoghurt soorten zijn niet te eten, waterig en smaakloos .
Ik heb dit ook aan het personeel kenbaar gemaakt. Zoals zovele producten uit het assortiment zijn gegaan. Als jullie zo doorgaan dan ga ik opzoek naar een andere supermarkt. Ik zou dit jammer vinden daar de jumbo bij mij om de hoek zit en ik dan verder moet rijden naar de volgende supermarkt.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden wanneer de merk artikelen weer terug zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer