Mijn Klacht:
Afgelopen vrijdag ontving ik een mail waarop de tijdvak bekend is dat de monteur vandaag zou komen installeren, dat zou tussen 12:00 en 14:00 zijn. Ik heb eerder aan de telefoon, toen ik de afspraak ging plannen voor het installeren, aangegeven dat ik vanmiddag moet werken en na 15:00 niet uitkomt. De telefoniste zou regelen dat ik tussen 12:00 en 14:00 zou worden geholpen….
Nu ben ik netjes thuis en wacht ik op de monteur. Nee, hoor. Om 14:00 geen monteur en geen telefoon gekregen. Om 14:45 eindelijk een telefoontje van de monteur dat hij er om 15:30! zal zijn.. direct aangegeven dat ik hem tussen 12:00 en 14:00 had verwacht en monteur geeft aan dat op zijn lijst staat tussen 12:00 en 16:00. Tevens geeft de monteur aan dat het vaker misgaat met NLEx… mijn ergenis is dat, als ik niet thuis zou zijn dus de monteur voor een dichte deur staat, ik alsnog mooi €30 voorrij kosten mag betalen.. ik heb eerder contact gehad met jullie, mijn vriend ook, en op zijn e-mails over samenwonen is nooit gereageerd door jullie, alleen een bericht dat zijn contract is geannuleerd. Ik heb voor een vraag over verhuizen, alleen al aan de telefoon 20 min in de wacht gezeten, was ik eindelijk aan de beurt en kon ik mijn vraag stellen, wist diegene het antwoord niet eens en kon ik alsnog 20 min in de wacht hangen omdat ik werd ‘doorverbonden’. Slechte zaak, ik wacht netjes tot mijn 1 jarig contract over is, daarna zal ik meteen overstappen op een ander provider die wel weten wat klantenservice is.
Gewenste Oplossing:
NLEx mag met excuses komen voor hun slordige klantenservice. Als de monteur voor een dichte deur staat moet ik alsnog €30 voorrij kosten betalen, en daar ben ik niet mee eens.

