Klacht: Geluid

[email protected] op 04 augustus 2018 over Skype in de categorie Social Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Skype
Categorie Social Media
Status Open
Datum 4 augustus 2018

Een gebruiker meldt problemen met de geluidskwaliteit in de nieuwe versie van Skype. Na enkele seconden stottert de audio en is de gebruiker niet meer hoorbaar. Deze klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

Sinds de nieuwe versie van Skype ben ik maar een paar seconden stotterend te horen en dan horen ze mij niet meer.

Gewenste Oplossing:

Nooit eerder problemen gehad maar sinds de vernieuwde versie is het hopeloos.Mijn dochter in het buitenland hoort mij even stotterend en dan niet meer.Heel vervelend.Als dit door Skype opgelost kan worden ben ik tevreden .Nu alleen ergernis.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Skype

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Skype nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM