Klacht: Deur dicht gedaan terwijl ik in wou stappen!

Gul50 op 05 mei 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 mei 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Gul50, Jeetje wat een vervelende situatie. Ik kan me voorstellen dat je hier boos over bent. Ik ga je klacht doorsturen naar de verantwoordelijke manager. Ik zal de manager vragen dit voorval met de chauffeur te bespreken. Dit gesprek...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 5 mei 2018

Op 4 mei 2018 ervoer een reiziger bij station Breda dat de buschauffeur van lijn 326 de deur dichtdeed terwijl hij in wilde stappen, ondanks dat de chauffeur hem zag en aankeek. De reiziger voelde zich gediscrimineerd en vond het gedrag van de chauffeur onacceptabel, vooral omdat dit niet de eerste keer was dat hij een dergelijke ervaring had. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Toen ik 4 mei 2018 op het station Breda preciessss naast de bus (lijn 326 richting geertruidenberg 18:12) stond om in te stappen, terwijl de buschauffeur mij zag en aankeek, deed hij vlak voor mijn neus de deur dicht en ging gewoon lachen. De mensen uit de bus keken mij aan, je zag aan hun gezichtsuitdrukking dat ze het raar vonden wat de chauffeur deed. Dit vind ik gewoon niet kunnen! Dit is niet de eerste keer dat ze zo iets doen. Ik word gewoon gediscrimineerd omdat ik een buitenlander ben!
Ik heb gelijk een foto van gemaakt dat hij weg reed.
Kijk als hij me niet zag of als ik echt te laat aan kwam of als de deur al dicht was, kan ik het nog misschien begrijpen. Maar net voordat ik voor zijn deur stond die nog open was deed hij dat dicht en ging gewoon lachen!

Ik wil me klacht indienen en verdere handelingen nemen!! Ik ga echt achteraan!

Gewenste Oplossing:

Wanneer de chauffeur ZELF, mij excuses aan ga bieden!
En voortaan in jullie vergaderingen of anders aangegeven wordt, dat ze aub niet zo moeten gaan doen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 05 mei 2018 om 14:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Gul50,

Jeetje wat een vervelende situatie. Ik kan me voorstellen dat je hier boos over bent.

Ik ga je klacht doorsturen naar de verantwoordelijke manager. Ik zal de manager vragen dit voorval met de chauffeur te bespreken. Dit gesprek vindt plaats op basis van hoor en wederhoor. Onze excuses voor het ongemak dat je hierdoor hebt ondervonden.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.comArrivaNederland

Met vriendelijke groet,

^Jessica
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten