Mijn Klacht:
Ik heb een aanmaning ontvangen naar aanleiding van een niet betaalde factuur d.d. 23-08-2017 van 48,95 euro met factuurnr 964388 en een 2e factuur van 19-07-2017 bedrag van 48,95 euro factuurnr 961107. Rente 1,31 euro. Wettelijke incassokosten 40 euro van incasso Versie. Totaalbedrag van 139,21 euro. Ik heb nog nooit van deze bedrijf gehoord en nog nooit eerder een factuur ontvangen. En volgens de brief moet ik voor 22 april 2018 betalen.
Ik heb totaal geen vertrouwen in de brief, want heb echt het gevoel dat ik opgelicht wordt. Slechte kwaliteit van brief. Ook staat er W.C. Abraham. Dit ben ik echter niet.
Mijn emailadres is: [email protected]
Graag hoor ik van u wat ik hiermee moet doen.
Mvg W.G. Abraham
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik tevreden zal zijn is als het opgelost kan worden zonder dat ik moet betalen want ik ken het bedrijf niet zoals ik eerder heb aangegeven.


