Mijn Klacht:
het verkopen het schuld van CBR aan intrum justitia AB een beurs genoteerde bedrijf vervolgens door verkopen aan Gerechtsdeurwaarder Van Arkel.
van Arkel heeft 2015 een brief gestuurd naar oude adres. ondertussen was ik verhuis en ik woon bijna twee jaar in hetzelfde adres. zonder enige onderzoeken te doen naar mijn actuele adresof situatie, kiezen deze (dochteronderneming zeer waarschijnlijk) om gelijk een executoriaal beslag met zeer hoge kosten bereikend door Ing bank N.V leeuwen samen op jacht.
Gewenste Oplossing:
als mijn oorspronkelijk schuld 200-300 euro minder is, ik heb anderen schuldeiser die ze wel aan regels houden gewoon brief sturen.
Gemeenten houden persoonsgegevens van burgers (ingezetenen) bij in de BRP. Wanneer iemand trouwt, een kind krijgt of verhuist, wordt dit vastgelegd. Als iemand gaat verhuizen naar een andere gemeente, verhuizen de persoonsgegevens met diegene mee.

