Klacht: Annuleren reis

ninet123N op 07 april 2018 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 7 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag, 7 april 2018, via VakantiePiraten een teis geboekt naar Bali. Was een mooie aanbieding, due wel vaker via VakantiePiraten worden gedaan. Net gebeld door Corendon dat de reis door hen geannuleerd gaat worden, omdat er een fout zou zijn gemaakt met de prijs. De reis had € 432 duurder moeten zijn. Daarom wordt de reis geannuleerd, en wordt de vandaag al gedane aanbetaling teruggestort. Op de opmerking of een bedrijf misschien zijn verlies moest nemen, werd alleen aangegeven dat zij het vervelend vonden. Daarna werd gevraagd om bank om het aanbetaalde terug te storten.

Gewenste Oplossing:

Corendon moet zijn verlies nemen. Het feit dat de reis door een fout te goedkoop zou zijn aangeboden is niet controleerbaar. Er worden meer mooie aanbiedingen gedaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM