Klacht: goede reklame in de folder Perla koffie 1euro 250gram

cc kroon op 12 maart 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 8.0/10 ★★★★☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 12 maart 2018

Mevrouw Kroon heeft geklaagd over het feit dat de Perla koffie, die in de folder voor 1 euro werd aangeboden, op het moment van haar bezoek aan de Albert Heijn om 11 uur al uitverkocht was. Ze geeft aan dat er geen extra voorraad was binnengekomen en dat verschillende filialen in de omgeving ook uitverkocht waren. Mevrouw Kroon verzoekt om een waardebon voor zes pakken snelfilter Perla koffie.

Mijn Klacht:

kom ik 11 uur in de winkel is alles al op
was er niet extra binnen gekomen
misschien met de nieuwe vracht ook niet
Heiloo uitverkocht Limmen uitverkocht en Midden waard uitverkocht
balen hoor
zou het erg op prijs stellen als ik een waarden bon voor die koffie voor 6pakken snelfilter van Perla koffie ga ontvangen
graag tot weder horen
groeten Mevr Kroon.

Gewenste Oplossing:

als het opgelost word

Beoordeling 8/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer