Klacht: Onbeschoft gedrag mensen van bezorgdienst

Galgekade op 29 januari 2018 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 29 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ikea zou bezorgen tussen 8:00 en 12:00 uur , Om 13:30 werd ik gebeld door de bezorgdienst (Student Verhuizers 085-2013333) met de mededeling ik sta op het park en heb op alle vier de bellen gedrukt maar werd niet opengedaan.
Op bon staat vermeld,(is ook afgesproken met Ikea )bezorgadres is een vakantie park voor hek open even bellen,
bezorglocatie is 150 meter lopen, Ik heb toen geen bon gezien , maar bezorgers wilde niet verder dan 25 meter lopen, Na diversen discussies en telefoontjes ( tijdsduur 15 minuten) van de bezorgers met ? gaven ze twee mogelijkheden, of lossen ter plaatse of de spullen weer meenemen, Mijn vrouw zei toen prima maar dan moet er wat aan de bezorgkosten gedaan worden, Dit was geen optie volgens de mannen.
Er ontstond een discussie met mijn vrouw, deze werd door de bezorgers afgekapt , door te zeggen dit lossen wij als mannen onder elkaar op, of ze zich er als vrouw niet mee wilde bemoeien.
Uiteindelijk werd er gelost ( nadat ik per pin betaald had) De bezorger ging de barcodes scannen, en foto’s maken , Ik vroeg of de koelkast op de steenwagen gezet kon worden, zodat ik hem alvast naar achter kon rijden, Naderhand vroeg de bezorger of hij mee mocht naar het chalet om een foto te maken van de koelkast. Dat heb ik geweigerd, omdat er vanaf het begin totaal geen spoor van behulpzaamheid bij deze mensen van de bezorgdienst aanwezig is, sterker nog het kwam over als zeer intimiderend gedrag.

Gewenste Oplossing:

Excuses van het bezorgbedrijf.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM