Klacht: Te vroeg vertrekken

1235 op 15 januari 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste 1235, Niet leuk om te lezen dat de bus 3 minuten te vroeg is vertrokken waardoor je de bus hebt gemist. Begrijpelijk dat je hiervan baalt. Je klacht heb ik intern doorgegeven in de regio. Daar zal het verder...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 15 januari 2018

Een reiziger heeft geklaagd over bus 40 van Arriva, die op 12 januari te vroeg vertrok bij de bushalte op de Demstraat. De klacht richt zich op de late communicatie over de vervroeging en het feit dat de buschauffeur de bus eerder liet vertrekken dan aangegeven, waardoor de reiziger lang moest wachten op de volgende bus. De klager vraagt om verbetering in de punctualiteit en communicatie van de busdiensten.

Mijn Klacht:

Beste Arriva,

De bus 40 richting Sittard vertrekt om 09:40 vrijdag 12 januari bij de bushalte op de demstraat. Deze was vervroegd. Dat de bus vervroegd is wordt ten eerste veel te laat aangegeven, en daarnaast vertrekt die nogmaals eerder dan aangegeven. Dit is uiterst vervelend. Ik moet dan een half uur in de kou in het bushokje wachten op de volgende bus 40. Te belachelijk voor woorden. Mensen moeten naar de Universiteit, en kunnen zich niet permitteren te laat te komen, omdat een buschauffeur die me aan ziet komen op zo’n 15 meter afstand van de bus gewoon weg rijdt. Is dit de normale gang van zaken? De buschauffeur die ik nu heb, dus een bus later, houdt zich wel aan de tijden die aangegeven staan! Hopelijk kunnen jullie er iets aan doen dat er bij de bushaltes gewacht wordt tot het vertrektijd is en niet 3 min te vroeg vertrekken.
Mvg
Celine Vroomen

Gewenste Oplossing:

Meestal

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 15 januari 2018 om 15:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste 1235,

Niet leuk om te lezen dat de bus 3 minuten te vroeg is vertrokken waardoor je de bus hebt gemist. Begrijpelijk dat je hiervan baalt.

Je klacht heb ik intern doorgegeven in de regio. Daar zal het verder opgepakt en uitgezocht worden.

Vertrektijden van bussen zijn bij benadering. Uiteraard streven wij ernaar om zoveel mogelijk op tijd te rijden. Helaas kunnen we geen garantie geven op de exacte vertrektijden omdat het verkeer dit niet altijd toelaat. Onze chauffeurs zijn afhankelijk van drukte, eventuele opstoppingen door verschillende oorzaken of juist rust op de weg en in de bus. Daarom kan de aankomst- of vertrektijd iets afwijken van de aangegeven tijden die op de bushaltes staan aangegeven. Het is advies is dan ook om altijd minimaal 5 minuten van te voren bij de halte aanwezig te zijn.

Excuses voor het ongemak die je hebt ervaren doordat de bus te vroeg is vertrokken.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland of ons online contactformulier: https://bit.ly/.

Met vriendelijke groet,
Lina
Arriva Webcareteam

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten