Klacht: Slechte organisatie bij de koffiecorner

Chris Coppens op 14 januari 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 14 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij de koffiecorner, met name bij het ontbijt : Slechte organisatie , ongeïnteresseerd personeel, sommigen weten niet wat klantvriendelijk is, bepaalde etenswaren staan niet meer klaar of worden niet aangevuld. duurt te lang voordat koffie of thee wordt ingeschonken waardoor onnodig lange rijen ontstaan. Onlangs heb ik dit probleem met de bedrijfsleidster besproken. en zij beloofde aandacht hiervoor en verbetering. Een betere gedegen instructie en motivatie vooraf zou al heel veel kunnen verbeteren. Het is dat ik er ook vrienden ontmoet, anders zou ik allang geen gebruik meer maken van deze tak van de HEMA.
Als ervaren retailer met inmiddels een advies en organisatie bureau gaat me dit echt aan m’n hart

Gewenste Oplossing:

Als aan bovenstaande aandacht wordt besteed zodat dat uiteindelijk aan de normale gangbare en gewenste resultaten tot uiting komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM