Klacht: Belkin screen protector.

JoostLHilversum op 30 december 2017 over Amac in de categorie Computerwinkels

Amac klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Amac
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 30 december 2017

Een klant van Amac heeft een Belkin screenprotector aangeschaft op aanraden van een verkoper, maar deze liet na twee dagen al los en vertoonde barsten. Bij een Apple reseller werd aangegeven dat het om impactschaade ging, maar de klant ontving geen oplossing en werd geadviseerd een klacht in te dienen.

Mijn Klacht:

Ik heb helaas geen review bekeken voordat ik een screenprotector kocht van belkin. Deze werd me aangeprezen door een verkoper. Helaas na 2 dagen al losgelaten en gebarsten. Bij de apple reseller werd me doodleuk verteld dat het impact schade is. Geen oplossing gekregen en gewoon naar huis gestuurd met de tip om een klacht in te dienen.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM