Klacht: Andere route lijn 202, 203, 204, 206

Sander1995 op 08 november 2017 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 8 november 2017

Er is onvrede over de gewijzigde routes van de buslijnen 202, 203, 204 en 206 van Syntus, die nu via Soesterberg en Zeist rijden in plaats van direct de snelweg op. Deze aanpassing leidt tot langere reistijden, vooral tijdens drukte of bij stoplichten. De klager vraagt naar de reden achter deze routewijziging.

Mijn Klacht:

Goeiedag,

Een tijdje geleden gingen de bussen 202, 203, 204, en 206 vanuit Utrecht naar Amersfoort direct na het WKZ Utrecht de snelweg op. De laatste tijd rijden deze lijnen eerst helemaal naar Soesterberg via Zeist. Dit kost wel extra tijd. Vooral als de stoplichten op rood staan of het druk is op de route. Normalitair ging de bus direct de snelweg op en kon hij via de vluchtstrook laangs de file. Heeft dit een speciale reden dat de lijnen eerst binnendoor gaan?

Groet,
Sander Knol

Gewenste Oplossing:

Als de reden gegeven is van dd veranderde route

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten