Klacht: pakketje verkeerd aangekomen/Slecht behandelt door de manager van primera

wendy van der veer op 06 november 2017 over Primera in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Primera
Categorie Boekhandel
Status Open
Datum 6 november 2017

Een klant heeft op 25 oktober een pakketje willen ruilen bij de Primera in Katwijk, maar ervaart problemen met de afhandeling. Na het inleveren van het pakketje, dat niet goed werd afgesloten, ontving de klant enkele dagen later een brief van het bedrijf waar het pakketje naartoe moest, waarin werd aangegeven dat het pakketje niet is aangekomen of beschadigd is door PostNL.

Mijn Klacht:

op 25 oktober kwam ik bij de primera in katwijk, om een pakketje te ruilen(had iets besteld en dat was te klein)
Ik kom binnen met de orginele verpakking en leg uit dat ik het wil retouneren.
het word gewogen en er word gevraagd, waar het naar toe moet. ik geef aan dat de adres rechtsboven staat en de manager omsingelt het adres, en ik zie hem het pakketje naast hem neerleggen. de doos was nog open bovenin(ik ging er vanuit dat hij het ging dichtplakken en daarna ging versturen.
nu een paar dagen later krijg ik een brief van de bedrijf waar ik iets had besteld, met de mededeling dat mijn pakketje niet is aangekomen of beschadigt door postnl en dat zij nu alleen een brief hebben waarin staat dat ik de kledingstuk wil ruilen. maar de kledingstuk zelf zit er niet in.
nu ga ik vandaag terug naar de primera. om te vragen hoe het kan dat mijn pakketje niet is aangekomen.
Ik word al meteen niet vriendelijk geholpen. terwijl ik mijn verhaal sta te doen. valt de managet mij meerdere keren in de rede en laat mij niet eens mijn verhaal doen. maar doet alsof hij me niet meer ziet en helpt vervolgens andere klanten. ik loop boos naar buiten en bel de desbetreffende bedrijf om de situatie uit te leggen. zij geven aan dat zij denken dat de fout bij postnl ligt en dat zij het gaan uitzoeken. Maar ik weet 1000% zeker dat ik geen envelop heb afgegeven bij postnl maar de orginele verpakking waar het in zat.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden op moment dat de manager zijn exscuus aanbiedt voor het feit dat hij mij slecht heeft behandelt en mij wilde neerzetten als leugenaar.
Ik ging met een rot gevoel de winkel uit. Niet vanwege het feit dat hij de situatie niet kon oplossen, maar meer vanwege het feit dat er totaal geen begrip was en hij absoluut geen zin had om mij aan te horen .

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Primera

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Primera nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM