Mijn Klacht:
Op zondag 22 oktober heb ik per ongeluk een zoutvaatje op de kookplaat in de keuken laten vallen, waardoor de plaat is gebroken. Deze was kookplaat van AEG was pas 8 maanden geleden gekocht bij BCC.
Door eigen schuld is de plaat gebroken, dus op naar BCC om een nieuwe te kopen. Bij BCC winkel the Wall hadden ze deze niet meer op voorraad, maar kon een showmodel ophalen in Utrecht. Bij de vraag of deze wel helemaal onbeschadigd was, kreeg ik een volmondige ‘Ja’.
Na betaling mocht ik met de afhaalbon naar Utrecht om het showmodel op te halen.
Helaas bleek in Utrecht dat de desbetreffende kookplaat wel beschadigd was (hele hoek was er vanaf) en heb ik besloten om deze kookplaat niet mee te nemen. De verkoper wist mij te vertellen dat er nog 4 in het magazijn lagen en dat als ik deze zou bestellen het twee werkdagen zou duren voordat hij in de winkel zou zijn. Geen probleem lijkt mij!
Na 5 dagen geen mail of telefonisch contact, toch maar even contact op genomen. Medewerkers wisten niet waarom deze er nog niet was, dus zouden er spoed achter zetten en dan was deze er de maandag erop.
Maandag opnieuw 4x gebeld, maar helaas niemand kon mij vertellen waar de kookplaat is, wanneer deze komt en wie dat wel kan vertellen?? Hij kon in ieder geval vandaag niet geleverd worden in een van de filialen.
Het antwoord van de mensen van BCC was dat niemand kan vertellen wanneer een product uit het magazijn in de winkel is. Ze kunnen pas op de ochtend zelf zeggen of een product mee is gekomen in de vrachtwagen en geleverd bij de winkel. Ze konden m ook thuis laten bezorgen maar dan moest ik nog even 3 dagen extra wachten. Kortom ipv 2 werkdagen wachten, ben ik nu inmiddels 1.5 week aan het wachten op een kookplaat die al wel volledig betaald is.
Gewenste Oplossing:
Ik ben sowieso helemaal afgeknapt op BCC na jarenlange trouwe klant. Ik ben slecht te woord gestaan aan de telefoon en onbeschoft behandeld. Ik was tevreden geweest als ik de kookplaat vanavond nog kon op komen halen, zoals in tweede instantie was beloofd.
Dat een eerste planning/belofte niet lukt, kan gebeuren. Maar de tweede belofte lijkt mij wel noodzakelijk als je nog serieus genomen wil worden.

