Klacht: Onterecht € 240,- ingehouden

hajee57 op 02 oktober 2017 over Gold Car in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gold Car
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 2 oktober 2017

Een klant heeft een auto gehuurd bij Gold Car via Ryanair en heeft deze op 22 september 2017 zonder schade en met een volle tank teruggebracht. Desondanks is er € 240,- van zijn creditcard ingehouden zonder verdere uitleg, en de klant heeft geen reactie ontvangen op zijn klacht via Ryanair.

Mijn Klacht:

Auto gehuurd bij Gold Car via Ryanair. op 15 September 2017 opgepikt op Palermo Airport. Op 22 September netjes weer teruggebracht, zonder schade en met volle tank.
Toch is er van mijn credit card zonder verdere uitleg € 240,- ingehouden. Ik heb bij Ryanair een klachten ticket aangemaakt, maar vandaaruit ook geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug of een geode redden, waarom dit ingehouden is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gold Car

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gold Car nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM