Klacht: Gratis aangeboden, en krijg toch rekening van 99,95 euro

v.Bakel op 29 september 2017 over Natucap in de categorie Medische produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Natucap
Categorie Medische produkten
Status Open
Datum 29 september 2017

Een consument heeft een klacht ingediend tegen Natucap, omdat hij na het ontvangen van een gratis product toch een rekening van 99,95 euro ontving. Hij geeft aan dat zijn computer defect was en hij pas drie weken later de rekening ontdekte. Daarnaast meldt hij dat de gebruikte pillen geen effect hebben gehad.

Mijn Klacht:

Gratis is gratis en geen rekening. Mijn computer was stuk en zie nu de rekening na 3 weken van euro 99,95.
Pillen wel gebruikt maar heeft helemaal geen effect

Gewenste Oplossing:

Als deze rekening vervalt

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Natucap

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Natucap nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM