Klacht: Retour gestuurd, maar geen geld terug

Melissa v.k op 04 september 2017 over Lots of goodies in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lots of goodies has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 4 september 2017

Een klant heeft op 15 augustus twee van de drie bestelde jurkjes retour gestuurd, maar heeft nog steeds geen terugbetaling ontvangen. Ondanks het invullen van het retourformulier en het versturen van een retourmail met foto's, blijft het geld uit. Het bedrijf heeft bevestigd dat de retour in orde zou komen, maar de klant wacht al geruime tijd op de terugbetaling.

Mijn Klacht:

15 augustus heb ik van de drie jurkjes die ik bestelde, twee terug gestuurd. Nog steeds heb ik geen geld terug. Ik heb het retourformulier keurig ingevuld en las op de site dat ze graag een retour mail wilden ontvangen. Ook deze mail netjes opgesteld met alle info, zelfs met foto’s van de jurkjes die ik retour stuurde. Ik bestel nooit via internet en nu blijkt mijn onderbuikgevoel waar te zijn. Ik heb lots of goodies al gemaild en ze zeiden dat het in orde zou komen, binnen de wettelijke tijd. Ik heb via post NL gezien dat ze het ontvangen hebben en we zijn nu al een poosje verder.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug heb!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lots of goodies

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lots of goodies nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Lots of goodies

8 jaren geleden - Hi Melissa, de centjes zijn reeds aan je overgemaakt. We hopen het hiermee netjes te hebben afgerond. Liefs, Lots of Goodies XOXO

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM