Klacht: Onprofessioneel

nibah op 31 juli 2017 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 31 juli 2017

Een klant van Lucardi ervaart het personeel als onprofessioneel, omdat zij roddelen over andere klanten. Daarnaast vond de klant het vervelend om 30 minuten in de rij te moeten wachten bij de kassa.

Mijn Klacht:

Toen ik bij Lucardi was, was het personeel aan het roddelen over klanten. Dit vind ik onprofessioneel en niet kunnen. Ook heb ik 30 minuten in de rij moeten wachten voor ik aan de beurt was bij de kassa. Erg vermoeiend is dat.

Gewenste Oplossing:

Als de medewerkers zich professioneel gedragen, niet roddelen over klanten en de klanten vlotter helpen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM