Klacht: Vakantie verplaatsen 5 weken later

wendanoortwijk op 19 mei 2017 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Corendon klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 19 mei 2017

Er is onvrede over de mogelijkheid om een geboekte vakantie bij Corendon te verplaatsen. Klantenservice heeft aangegeven dat annuleren en opnieuw boeken met extra kosten gepaard gaat, terwijl er geen tegemoetkoming of korting wordt aangeboden voor de nieuwe reis. De klant vindt het onterecht dat er geen voordelen zijn voor het boeken bij Corendon in deze situatie.

Mijn Klacht:

Mijn ouders vakantie curaçao geboekt maar omdat reizen hard gaan vast gedaan alleen nu krijgt moeder geen vrij van werkgever. Dus willen ze 5 weken later op dezelfde vakantie ongeveer zelfde prijs. Telefonisch contact opgenomen enige mogelijkheid huidige reis annuleren 40% van de totaal prijs is dus 1140 en nieuwe reis boeken maar voordeel dat we nw reis daar boeken niks…. wel adviseerde klantenservice als we ander stel vinden wat naar curaçao wil kost omboeken maar 50 euro dus we kunnen beter met z’n allen een marktplaats maken van corendon reizen… bizar ik snap is mijn moeders fout maar dan geen tegemoetkoming voor nieuwe reis ook met korting ofzo dan ook geen voordeel aan om bij corendon te boeken…. en klantenservice gevraagd waar terecht voor klacht of heeft geen nut kom je op bij ons terecht… raar

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze iets kunnen betekenen tegemoetkoming verplaatsing meedenken

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM