Klacht: Open padjes

Lidy van Overhagen op 03 april 2017 over Douwe Egberts in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Koffie
Status Open
Datum 3 april 2017

Een klant van Douwe Egberts heeft gemeld dat er bij het gebruik van de extra stronkg koffie veel open padjes zijn aangetroffen, terwijl dit probleem niet voorkwam bij de gewone stronkg variant. Dit is waargenomen in meerdere pakken van het product.

Mijn Klacht:

Sinds ik extra stronkg gebruik heb ik veel open padjes gevonden terwijl bij gewoon stronkg nooit. In een paar pakken is dit het geval

Gewenste Oplossing:

Als ik geen opa
En padjes meer vind

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douwe Egberts

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douwe Egberts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM