Klacht: Bus te laat

Arletknops op 14 maart 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Arletknops, Wij hebben helaas geen terugkoppeling van je ontvangen. Bij deze sluiten we de melding. Met vriendelijke groet, ^GR Webcareteam Arriva

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 14 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer/ mevrouw,
In de regio Sittard-Geleen reis ik vaak met de bus. Helaas is de bus nooit op tijd. Vaak staat vertraging ook niet vermeld op de 9292 app, en vaak komen de bussen helemaal niet waardoor ik geregeld te laat op mijn werk kom. Vertraging kan gebeuren, betere communicatie is echter wel een must!

Gewenste Oplossing:

Als de bussen minder vaak vertraging hebben en als eventuele vertragingen op tijd gemeld worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

9 jaren geleden - Beste Arleknops, Uit jouw reactie maak ik op dat de bus regelmatig te laat is. Graag wil ik dit intern melden. Helaas heb ik daar nu te weinig informatie voor. Kun je mij misschien vertellen om welke lijn het gaat, vanaf welke halte jij reist en welk tijdstip? Alvast bedankt. Met vriendelijke groet, ^SH Webcareteam Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 27 maart 2017 om 10:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Arletknops,

Wij hebben helaas geen terugkoppeling van je ontvangen. Bij deze sluiten we de melding.

Met vriendelijke groet,

^GR
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten