Klacht: samsung galaxy s 7

sjaak mulder op 09 februari 2017 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 9 februari 2017

Een klant heeft op 13 januari 2017 een Samsung Galaxy S7 gekocht bij KPN en zou recht hebben op een cadeauhorloge. Ondanks dat de klant op de laatste dag van de registratie heeft geprobeerd om zich aan te melden, is dit niet gelukt, waardoor hij het cadeau niet kan ontvangen. De klant vindt dit onterecht en schandalig.

Mijn Klacht:

ik heb op 13 01 2017 bij kpn n bovenstaand toestel gekocht en zou in aanmerking komen voor n horloge cadeau maar omdat gisteren de regestratie niet gelukt is vervr galt het cadeau hoewel ik daar gisterenmiddag nog speciaal en vanmusorgen over gebeld heb ik vindt dit schandalig giagsteren was nl de laatste dag dus ik was nog op tijd sen recht op het cadeau mvrgr sjaak

Gewenste Oplossing:

ik heb recht op het horloge

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM