Klacht: Lang wachten op levering gratis tablet!!!

M Weulink op 04 februari 2017 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 februari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorig jaar 30-10-2016 heb ik voor mij ouders een abonnement alles in 1 afgesloten bij Ziggo. Ze beloofden daar een gratis tablet bij, die nog steeds niet is geleverd. Tijdens de vele telefoontjes, mailtjes en chat in de afgelopen maanden werd steeds de toezegging gedaan dat de voucher code binnen enkele dagen zal worden verstuurd (en dan nog maar niet te hebben over de daadwerkelijke bestelling van de tablet bij Media Markt) maar elke keer kwam er niets. Vandaag is het 04-02-2017 en nog steeds niets. Dat je zo met nieuwe klanten omgaat is niet normaal. Helemaal niet omdat het hier gaat om oudere mensen die ten goede trouw iets bestellen en mensen op hun woord geloven. Erg onbetrouwbare organisatie.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de tablet wordt geleverd door Ziggo en er een bos bloemen voor mijn ouders wordt geregeld (oid) inclusief een excuux zodat het vertrouwen in Ziggo weer wordt hersteld.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie