Mijn Klacht:
10 januari jongstleden ontving ik een betalingsherinnering van de NS betreffende een achterstallige betaling van €129,-. Dit was de laatste betaling van mijn abonnement, dat ik had opgezegd omdat ik inmiddels ben ontslagen.
Met de klantenservice medewerker sprak ik af op 31-01-2017 te betalen. Dat is vandaag, want nu heb ik mijn eerste WW uitkering binnen. Echter heb ik nu een mail ontvangen waarin staat dat ik te laat ben met betalen en nu €129,- plus €40,- incassokosten moet betalen.
Van de betalingsherinnering die ik met de mannelijke NS collega heb gemaakt is geen notitie te vinden, en ook de vrouw bij de klantenservice kon me niet helpen. Ik vind dit echt idioot slechte dienstverlening.
Gewenste Oplossing:
Als de NS mij de €40,- incassokosten terugbetaald. Ik had netjes op tijd gebeld, en nu moet ik onterecht betalen.


