Klacht: Bezorgers

SonjaT op 14 januari 2017 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Sonja, Bedankt voor het kenbaar maken van deze klacht. De klacht is doorgezet naar de leiding van de bezorgers. Het zal besproken worden zonder dat wordt vermeld waar de klacht vandaan komt. Namens BCC bied ik u graag excuses...

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 14 januari 2017

Bij de levering van een was/droogcombinatie ervoer de klant dat de bezorgers zich onprofessioneel gedroegen. Ze leken meer met elkaar bezig te zijn dan met de klant en vertoonden ongepast gedrag tijdens de installatie, wat de klant als storend en onfris beschouwde. De klant voelde zich ongemakkelijk en twijfelde over het delen van persoonlijke gegevens uit angst voor mogelijke represailles.

Mijn Klacht:

Bij het leveren van mijn was/droogcombinatie afgelopen week vond ik dat de 2 bezorgers zich niet professioneel gedroegen.
Ze hielden zich niet echt bezig met de klant, alleen met elkaar.. zeer onprofessioneel en vrij gedrag bij mij thuis tijdens het installeren.. waren zeer overdreven aan het lachen met zijn 2en ..
Over het feit of er obscene lichaamstaal met hun 2en werd uitgevoerd, kan ik niet helemaal bevestigen omdat ik mij wegdraaide en hun zat was, maar helemaal fris vond ik deze bezorging niet.
Vond dit toch het melden waard.
Ik vind het lastig om mijn persoonlijke gegevens te vermelden want ik zou ook nog soort van ‘bang’ worden van represailles oid..

Gewenste Oplossing:

Normaal gedrag.. lijkt mij logisch

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 19 januari 2017 om 16:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Sonja,

Bedankt voor het kenbaar maken van deze klacht. De klacht is doorgezet naar de leiding van de bezorgers. Het zal besproken worden zonder dat wordt vermeld waar de klacht vandaan komt.
Namens BCC bied ik u graag excuses aan voor het hele gebeuren.

Met vriendelijke groet,
Mieke
BCC
.. .. .. .. .. .. .. ..

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM