Klacht: te veel geld betaald

kirajulislee op 04 januari 2017 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 4 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik was maandag( 2 januari 2017) bij de primark in Amsterdam(Damrak 77) aan het afrekenen. ik had niet genoeg geld op mijn rekening staan, dus heeft mijn moeder €32,90 voor mij gepind, en heb ik €15,60,- contant betaald. het bedrag zou eerst €48,50,-zijn, en min het contant betaalde geld €32,90,-.Maar de kassière heeft mijn moeder €48,50,- laten betalen, in plaats van €32,90. ( het winkelnummer van de kassière is 0713006, bij kassa 49 om de tijd 16:55)

Gewenste Oplossing:

ik zou graag het onterecht betaalde bedrag(€15,60,-) terug gestort op mijn moeders rekening willen hebben.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Primark

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Primark nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM