Klacht: Valse informatie

Rubensoerdjpal op 02 januari 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 2 januari 2017

Een klant van de Staatsloterij heeft vier loten gekocht en ontdekte dat er op drie loten eerst prijzen waren gevallen. Bij het ophalen van de prijzen in de winkel kreeg de klant te horen dat er niets gewonnen was, maar later bleek bij het controleren van de loten dat de uitslag veranderd was.

Mijn Klacht:

Ik heb 4 loten gekocht intotaal waarvan er op 3 eerst een prijs was gevallen toen ik naar de winkel ging om mijn prijzen op te halen kreeg ik te horen dat ik niks heb gewonnen. Ik ging toen naar huis om mijn loten te checken toen kwam ik erachter dat de uitslag nu anders is.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn gewonnen prijs of ik wil mijn geld van mijn loten het betreft 3 hele loten en 1 halve lot

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM