Klacht: Te late levering

user-222761 op 15 december 2016 over NLE in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
NLE has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer, Wij vinden het erg jammer om te horen dat de overstap naar NLE niet zo is verlopen als gepland. Uit onze gegevens blijkt dat u inderdaad gebruik maakte van de overstapservice van NLE voor Alles-in-1. Helaas is er...

Bedrijf NLE
Status Opgelost
Datum 15 december 2016

Een klant van NLE heeft een klacht ingediend over een te late levering van de energielevering na gebruik van de overstapservice. Ondanks eerdere bevestigingen van NLE dat de datum gecorrigeerd zou worden, werd de aansluiting uiteindelijk zelfs drie dagen later geleverd, wat resulteerde in een week zonder internet, tv en telefoon. De klant uitte zijn onvrede over de geboden service, vooral omdat hij afhankelijk is van internet voor zijn werk.

Mijn Klacht:

We hebben ruim van te voren gebruik gemaakt van de overstapservice van NLE en duidelijk de einddatum van ons huidige contract doorgegeven. Daarna kreeg ik een bevestiging met een 3 dagen te late datum. Contact opgenomen met NLE en er werd verzekerd dat dit gecorrigeerd zou worden. Wat schetst mijn verbazing als vervolgens de aansluiting niet een paar dagen vroeger, maar nog er boven op 3 dagen later geleverd wordt. Hierdoor komen we een week zonder internet, tv en telefoon te zitten. Ik werk vaak thuis en ben afhankelijk van mijn internetverbinding. Wat een belabberde service!!

Gewenste Oplossing:

Directe levering van de modem en directe aansluiting (hetgeen nu waarschijnlijk niet meer kan omdat de internetverbinding morgen afgesloten wordt) of ontbinding van het contract.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar NLE over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NLE in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NLE een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NLE

Heeft op 03 januari 2017 om 15:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer,

Wij vinden het erg jammer om te horen dat de overstap naar NLE niet zo is verlopen als gepland.

Uit onze gegevens blijkt dat u inderdaad gebruik maakte van de overstapservice van NLE voor Alles-in-1. Helaas is er vertraging opgelopen bij het activeren van uw Alles-in-1-pakket, om deze reden ontving u van NLE een bericht.

Inmiddels is uw pakket voor Alles-in-1 actief. Pas nadat uw contract bij NLE van start ging, hebben wij het contract bij uw vorige provider opgezegd. Mochten zij eerder zijn gestopt dan dat NLE startte, raden wij u aan om contact op te nemen met uw vorige provider.

Als wij hierin nog iets voor u kunnen betekenen, horen wij het uiteraard graag.

Met vriendelijke groet,
NLE Klachtafhandeling

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie