Klacht: Simyo oplichters!

user-1313385 op 14 december 2016 over Simyo in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simyo is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Simyo
Categorie Mobiele Telefonie
Status In behandeling
Datum 14 december 2016

Een klant van Simyo ervaart herhaaldelijk hoge rekeningen voor internetverbruik, ondanks een maandelijkse abonnementskosten van 33 euro. Na een eerste rekening van ongeveer 200 euro, die door Simyo als een "coulance" werd behandeld, bleef de klant problemen ondervinden met hoge kosten, waarbij de communicatie over het gebruik van de simkaart en de nummeroverdracht onduidelijk was.

Mijn Klacht:

Het is al de zoveelste maand dat simyo mij een torenhoge rekening sturen voor mijn verbruik op het internet. Mijn maandelijkse bedrag bedraagt slechts 33 euro. De eerste maand ging het al fout en was de rekening opgelopen tot zo’n 200 euro, maar hier zou een “coulance” geregeld worden ookal was dit niet mijn schuld. Simyo had mij een simkaart opgestuurd, en in de brief werd vermeld dat ik deze direct kon gebruiken. (Dus ik ging uit van ook internetten etc.) Maar nu moest mijn nummer nog overgezet worden en was het volgens hun dus mijn eigen schuld.

De tweede maand was de rekening iets hoger dan mijn abonnement (ongeveer 40 a 50 euro) dus vond ik het verder wel prima aangezien ik iets over mijn bundel heen was gegaan.

De derde maand was het weer raak, ik logde in op mijn simyo en ik zag dat mijn rekening voor die maand was opgelopen tot 205,-!!! Ik heb direcr simyo opgebeld met de klacht dat dit ongelooflijk is voor een abonnement en ik eigenlijk niet wens meer te betalen dan het abonnement dat ik heb afgesloten. Maar nee, dit kon niet volgens de enorm irritante meid die ik aan de telefoon had. Ik had namelijk al “eens coulance gehad”, en dit maakte mij uiteraard best woedend. Maar later besloot ik toch gewoon netjes te betalen, maar natuurlijk wel met enorme tegenzin.

De vierde maand zat ik net iets buiten mijn bundel, en had soms alleen internet aan staan voor whatsapp. Vandaag heb ik de factuur binnen gekregen, en deze bleek 96,- te zijn!? En ben het nu echt zat met deze oplichters en wil daarom per direct mijn abonnement stopzetten, want hiervoor heb ik dit niet gedaan. Mijn contract verloopt pas juli 2017, maar dit gaat niet zo verder.

Gewenste Oplossing:

Als mijn abonnement word stopgezet!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Simyo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simyo over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simyo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simyo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Simyo

Heeft op 02 januari 2017 om 12:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hoi Branco,

Wat jammer om te lezen dat je zo ontevreden bent met je Simyo aansluiting.

Wij willen je vragen om ons te benaderen via een van onze eigen kanalen. Dit kan via email op [email protected] of via ons forum via www.simyo.nl/forum.

Wij kijken dan graag naar je situatie.

Vriendelijke groet,
Simyo Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie