Klacht: Smijten met pakket

GCTRAX op 14 december 2016 over Primera in de categorie Boekhandel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Primera
Categorie Boekhandel
Status Open
Datum 14 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag wou ik mijn pakketje laten opsturen bij de Primera aan de Ina Boudier-Bakkerhof. Ondanks dat op het pakketje overal BREEKBAAR opstond, liet de collega om 15:54 op 12-12-16 het om heuphoogte op de grond vallen om het ‘neer te zetten’. Toen ik er iets van zei, was ze geirriteerd en zei ze dat ze wel voorzichtig zal zijn, maar dat ze het daarna niet meer in handen heeft.

Ik hoop ten zeerste dat mijn pakketje nu niet stuk is.

Gewenste Oplossing:

Als de collega wordt aangesproken en in de toekomst fatsoenlijk met pakketjes omgaat. Iedereen weet dat je een pakketje ook rustig kunt neer zetten, zelfs als je snel wilt werken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Primera

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Primera nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM