Klacht: Lip growth serum

Boefje 43 op 09 december 2016 over Luxstyle.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 9 december 2016

Margriet Dekens heeft een lipgloss growth serum besteld bij Luxstyle.nl, maar is ontevreden omdat het product niet werkt. Ze heeft €39,85 betaald en ontving twee stuks, terwijl ze er maar één nodig had. Na het retourneren van het ongewenste product heeft ze geen reactie ontvangen op haar verzoek om verdere instructies.

Mijn Klacht:

Ik heb de lipgloss growth serum besteld maar ’t werkt niet !!!
Moest wel €39.85 betalen voor iets dat niet werkt !!! Schandalig vind t ik t en daarbij stuurden ze er 2 !! En ik mailde terug dat ik aan 1 genoeg heb dus deze gaat morgen retour afzender!! Had nog een keer gemaild voor verdere instructies maar geen antwoord terug!!!
Mvg margriet dekens

Gewenste Oplossing:

Dat ze mijn geld terug storten en zal ik t opengemaakte lipgloss terug zenden!!!
Oplichters zijn t!!

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Luxstyle.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Luxstyle.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Boefje 43
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten